• Kedi ile Araba Yolculuğu

  Tatil yaklaşıyor. Kara kara kediyi arabayla bir yerden bir yere nasıl götüreceğinizi düşünüyorsanız, bu yazıya göz atmanızı öneririz. Evde bir kedi besliyorsanız ve 1-2 günden uzun sürecek bir seyahate çıkıyorsanız eğer, evinizin bu minik ferdini emanet edebileceğiniz birilerini bulmakta zorlanabilir veya yanınıza almak zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir durumda, hem kendinizin ve araç içindeki diğer kişilerin hem de kedinizin rahatını ve güvenliğini sağlayabilmek için dikkat etmeniz gereken bazı şeyler vardır.

   

  Yolculuğa başlarken 

  Öncelikle, yolculuğa çıkmadan önce mutlaka bir taşıma çantası edinmeniz gerekir. Kedinin arabanın içinde serbest bir şekilde dolaşması sizin ve onun için tehlikeli durumlara yol açabilir. ...

  Devamı »

 • Kedilerle Seyahat - 2

  Kedinize bakacak birini bulamadıysanız, kafese koyup gitmek içinize sinmediyse, tatiliniz 3 günden fazla sürecek ise kediniz ile birlikte tatil fikrine biran önce kendinizi ve kedinizi alıştırmaya ve gerekli hazırlıkları yapmaya başlamanız gerekmekte.

  “Bir kedi ile seyahat etmek aya seyahat etmekten daha zor olabilir. Hele ki keyfini kaçırdıysanız yol boyunca zengin repertuarından çıkaracağı seslerle gaz ile frenin yerini bile size kolaylıkla unutturur."

  Söz konusu seyahat olunca hayvan severlere büyük sorumluluk düşer...

  Devamı »