• Petfest İstanbul 2012 - 2 Festival Görüntüleri

  Petfest 2012, sıcak havaya rağmen yine kalabalık, renkli, cıvıl cıvıl ve enerjikti. Birçok hayvan dostları, çoğunlukla köpek severler köpekleri ile festivale katılmıştı. Çok fazla söze gerek yok, festivalden renkli görüntüler fotoğraflara yansımış zaten..

   

  Devamı »

 • Petfest İstanbul 2012 - 1 Evdekedivar Stand Hatıraları

  Bu seneki festival yazımı, festival sonrası yoğunluktan dolayı biraz geciktirmiş oldum. Fotoğraflarla birlikte Petfest 2012 de yaşananlar 2 bölüm olarak sizlerle..

  Evdekedivar ekibi olarak, ürünlerimizle birlikte bu sene de Petfest Parkorman’daydık. Ama bu sefer daha fazla ürünle ve daha fazla hazırlıkla festivaldeydik :) Yorucu ama çok güzel geçti. Geçen seneki festival gibi bu sene de, birçok hayvansever ile tanışmış olduk, geçen sene tanışmış olduğumuz kediseverlerle tekrardan karşılaştık.. Bizleri standımızda ziyaret eden ve yalnız bırakmayan bütün hayvanseverlere ve dostlarımıza çok teşekkür ederiz.

  Devamı »

 • Petfest İstanbul 2011

  EvdeKediVar ekibi olarak, ürünlerimizle birlikte Petfest Parkorman'daydık haftasonu. Yorucu ama çok güzel geçti. Birçok kalbi sevgi dolu hayvansever ile tanışmış olduk. Bizleri standımızda ziyaret eden ve yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ederiz. 

  Festivalde, yanıbaşımızda kedi sahiplendirme alanı vardı. Yavru pisicikler kocaman kafeslerin icerisinde büyük bir heyecanla onlara sevgi dolu bir yuva verecek kediseverleri beklediler festival boyunca. Bade Erguvan, Sevgi Bürüngüz ve kalpleri kocaman bir çok kişi, kedi sahiplendirme alanında 2 gün boyunca pisileri sahiplendirmek için uğraştılar. Kediler, en çok çocuklar tarafından ilgi gördü tabiki :) Çocuklar kendileri gibi minik pisilere bayıldılar...

   

  Devamı »