Merhaba... Ben Seryal Gökbayrak. Ben, Sütlaç ve Keşkül adında iki kedi ile hayatı değişen bir kadın girişimciyim. Hikayem, 2012 yılında, evimi ve yaşamımı paylaştığım minik dostlarımın daha konforlu ve mutlu olmalarını sağlamak ve kedili yaşamımı kolaylaştırmak amacıyla, onlar için tasarımını yapıp üretmiş olduğum yatak ve mama masalarını, daha sonra diğer kediseverlere de ulaştırmaya karar vermemle başladı. Bu amaçla ilk etapta atölyemizde EvdeKediVar markası ile tamamen el yapımı, kediler için mobilyalar tasarlayıp satışına başladım. 1,5 senenin sonunda da, kedi mobilyaları ile başladığımız yolculukta işleri geliştirmeye karar verdik ve daha kurumsal bir yapıya ve tam teşekküllü bir e-ticaret sitesine kavuştuk. Bugün amatör bir çaba olarak başlayan EvdeKediVar bir şirket ve 1000'e yakın ürün çeşidi ile devasa bir site haline geldi.

EvdeKediVar, hem kedisi olanlara hem de kedi sevenlere yönelik bir alışveriş sitesidir. Sitemizde yer alan tüm ürünler, kaliteden ödün verilmeden üretilmiş ve seçilmiş olup kedi delisi olan benim ve deli kedilerimin beğeni ve onayından geçerek sitemizde yer almaktadır.  :)

İşin aslı, EvdeKediVar artık sadece bir alışveriş sitesinden daha da fazlasıdır. Çünkü aynı zamanda 10.000'lerce kişinin buluştuğu Türkiye'nin en büyük kedisever topluluklarından bir tanesidir. Facebook sayfamızda sizi de görmekten büyük memnuniyet duyarız. 

EvdeKediVar'ın çeşitli medya kuruluşlarında (Akşam Gazetesi, Dünya Gazetesi, Hürriyet Grubu (Trendy), çeşitli Internet siteleri ...) yer alan basın yansımalarından bazı seçmelere ulaşmak için tıklayınız

Bol keyifli ve kedili günler dilerim..

 

EvdeKediVar - Altıntepe Mah. İstasyon Yolu Sk. No:3/1 Maltepe-İstanbul

Tel: 0216 7061408 (Haftaiçi 9:00 - 17:30)

Email: bilgi@evdekedivar.com