Alışveriş Prosedürü

 

Teslimat süresi ne kadardır?

evdekedivar.com sitesinde yer alan tüm ürünler detay sayfasında aksi belirtilmediği sürece 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. El işçiliği gereken ürünler için bu süre 5 iş gününe uzayabilir. İstisnai bir durum varsa ayrıntıları satın almak istediğiniz ürünün detay sayfasında bulabilirsiniz.

 


Alışveriş Sepeti nedir?

İnternet sitemize giriş yapıldıktan sonra seçerek almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel bir alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizdekilere ekleme, çıkarma yapabilir, adetlerini değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız durumunda veya internet tarayıcınızı kapattığınızda dahi saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz 

 


Aradığım ürüne en kolay nasıl ulaşabilirim?

1) Sitemizin içerisinde mevcut olan site içi arama motorumuzdan, aradığınız ürünün sadece birkaç harfini arama penceresine yazıp 'Ara' tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece aradığınız ürüne hızlı bir şekilde erişmiş olacaksınız.
2) Yada sol menü'den ilgilendiğiniz ana kategori ve alt kategoriler vasıtası ile aramış olduğunuz ürünü bulabilirsiniz. 

 


Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?

Sayfamızda siparişleriniz Banka Havalesi, PayPal ve kredi kartı ile alınmaktadır. 
1) Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişlerde , size belirtilen banka hesap numaralarından herhangi birine 3 iş günü içinde ödeme yapmanız gerekmetedir. Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmına sipariş numarasını yazmayı lütfen unutmayınız.
Sipariş işlemlerinin daha hızlı yürüyebilmesi için ödeme işleminden sonra lütfen Ödeme Bildirim Formu 'nu doldurunuz.
2) Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler ulaşacaktır. Yada müşteri hizmetlerimiz sizi telefon / e-mail yolu ile bilgilendireceklerdir. 

 


Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?

Siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler aksi belirtilmedikçe 3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Şu an için tek teslimat şeklimiz Kargo iledir. Özel durumlarda müşteri hizmetlerimizi arayarak siparişlerinizi ofisimizden alabilirsiniz. Adres bilgilerimiz için tıklayın. 

 


Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım?

Sayfamızdan Banka havalesi, PayPal ve kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır. 

 


 

Üye olmak ücretli midir?

 

Mağazamıza üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek, indirim , kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

X